Web Tasarım


Ankara'da web tasarım , web yazılım , mobil uygulama ve SEO alanında profesyonel hizmet veren OXIT YAZILIM sizlere en uygun hizmeti sorunsuz ve sınırsız bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunarak %100 memnuniyet sağlamaktadır.Websiteleri Statik Web Sitesi ve Dinamik Web Sitesi olmak üzere ikiye Ayrılır.


Statik Web Sitesi : Bir diğer ismi de Kartvizit Tipi Site denilir. Tasarımcı tarafından yapılan ve kullanıcı tarafından güncellenemeyen internet sitesidir. Tamamen tasarımcıya / firmaya bağlı kalırsınız. Herhangi bir güncelleme olduğunda firmayla halletmek zorundasınızdır. Fiyatlandırma olarak uygun sitelerdir.

Dinamik Web Sitesi : Statik Web Sitesinin tam aksine yönetilebilen, güncellenebilen web sitelerine Dinamik Web Sitesi denir. Tasarımın yazılım ve veritabanı ile birleştirilmesi ile oluşmaktadır.Web Tasarımda Ankara’nın Öncüsü: Oxit Yazılım


Web tasarımı günümüzün mutlaka alınması gereken hizmetlerden birisidir. Fakat bu hizmeti hangi firmadan alacağınızın çok önemi var. Beklentilerinizin karşılanması ve olası problemlerle karşılaşmamanız için sizlere Ankara web tasarım firması Oxit Yazılım olarak hizmet vermek istiyoruz.Neden Oxit Yazılım?


Alacağınız web tasarım hizmeti dört ana unsur üzerine kurulu. Bunlardan birincisi yazılım yapılandırması. Responsive ve Bootstrap denilen yapılandırmalar ile bilgisayar üzerinden siteniz revize edildiği gibi aynı zamanda bilgisayar, cep telefonu, tablet gibi platformlarla uyumlu bir hale getiriliyor. Özgün tasarımları ile daha önce görülmemişi ortaya koymaya gayret eden çalışanlarımız kurumsal bütünlüğünüzü ve saygınlığınızı bozmadan web sitenizi modernize edecekler. Google ve Yandex gibi ülkemizin en çok tercih edilen arama motorlarında popüler olmanızı sağlayacak %100 SEO optimazasyonu da alacağınız hizmet kapsamında. Alacağınız tüm bu hizmetler tasarım adı altında sizlere makul fiyatlar ve üstün kalite ile verilecektir.7 Gün 24 Saat Destek


Müşterilerimizin Oxit Yazılımı seçmelerinin bir diğer nedeni ise 7 gün 24 saat verdiğimiz kesintisiz destek hizmeti. Web sitenizde oluşabilecek muhtemel hatalara karşı her an destek alabileceğiniz bir ekibimiz, bunun haricinde düzenli bakım onarım ve güncelleme yapacak çalışanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Ankara’nın en iyi web tasarım hizmetini veren Oxit Yazılım olarak sizlere kaliteyi vaat ediyoruz. Referanslarımız bölümünden başarılı ile tamamladığımız işlere göz atabilir, kalitemiz hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

Responsive(Mobil Uyumlu) Tasarım

Responsive Siteler

Gelişmiş Responsive ve Bootstrap yazılım yapılandırması ile, bilgisayar, tablet ve mobil platformlarda tam uyumlu siteleri sizlere sunuyoruz.

Özgün,Yenilikçi Tasarım

Özgün Web Tasarım

Websiteleriniz modern, kurumsal bütünlüğü bozmayan tasarımı, kullanım ve erişim kolaylığı ile tamamen kendisine özgün tasarımlarla hazırlanmaktadır.

%100 Seo Uyumlu Tasarım

SEO optimizasyonu

Arama motorlarında(Google,Yandex) en üst sıralarda yer almanızı sağlayacak gelişmiş yazılım alt yapısı ile %100 SEO optimizasyonu sağlıyoruz.

Sınırsız , Süresiz Destek

Sınırsız , Süresiz Destek

Sürekli takip edilen sayfalarda oluşabilecek hatalara karşı sınırsız destek, belirli zamanlarda bakım, onarım ve güncellemeleri sizlerle buluşturuyoruz.

Bizlere ulaşmak çok kolay : Telefon : 0312 334 69 48 - 0553 209 54 77 E-mail : info@oxityazilim.com