Sık Sorulan Sorular

1- Teknik Destek 1 Ne Anlama Geliyor?

Teknik Destek 1 , Oxit yazılım bünyesinden satın aldığınız web tasarım paketlerinde sizlere tamamen ücretsiz sunulan bir hizmettir.Bu hizmet ile yardım ve destek almak için bizlere haftaiçi (09:00/18:00) saatleri arasında mail(info@oxityazilim.com) atabilirsiniz.

2- Teknik Destek 2 Ne Anlama Geliyor?

Teknik Destek 2 , Oxit yazılım bünyesinden satın aldığınız web tasarım paketlerinde sizlere tamamen ücretsiz sunulan bir hizmettir.Bu hizmet ile yardım ve destek almak için bizlere hergün (9:00/21:00) saatleri arasında mail(info@oxityazilim.com) atabilir ya da arayabilirsiniz(0553 209 54 77 - 0553 298 41 44).

3- SEO Desteği 1 Ne Anlama Geliyor?

SEO Desteği 1 , Oxit yazılım bünyesinden satın aldığınız web tasarım paketlerinde sizlere tamamen ücretsiz sunulan bir hizmettir.Bu hizmet ile websiteniz arama motorlarına kayıt edilip anahtar kelimeler girilerek google'ın indexlenmesi beklenmektedir.Ayrıca bu hizmet ile websitenizin arama motorlarındaki yükselişini takip edebilirsiniz.

4- SEO Desteği 2 Ne Anlama Geliyor?

SEO Desteği 2 , Oxit yazılım bünyesinden satın aldığınız web tasarım paketlerinde sizlere tamamen ücretsiz sunulan bir hizmettir.Bu hizmet ile websiteniz arama motorlarına kayıt edilir. Anahtar kelimeler analiz edildikten sonra tek tek sayfalara eklenir. Sitenizin google da indexlenmesi beklenmeden manuel indexleme yapılarak siteniz google daha hızlı bir şekilde yer alır. Sitenizin yükselmesini takip ederek dilerseniz sizlere aylık rapor sunabiliriz. SEO desteği 2 olan paketlerimizden birini satın aldığınızda sizlere sunacağımız hizmetlerden biri ilk sayfa garantisidir. Bu garanti rekabete ve anahtar kelimeye göre değişiklik gösterebilir

5- E-SEO Desteği 1 Ne Anlama Geliyor?

E-SEO Desteği 1 , Oxit yazılım bünyesinden satın aldığınız e-ticaret web tasarım paketlerinde sizlere tamamen ücretsiz sunulan bir hizmettir.Bu hizmet ile siteniz arama motorlarına kayıt edilip google da indexlenemesi beklenmektedir.Anahtar kelimeler sayfalara entegre edildikten sonra sitenizin yükselmesini izleyebilirsiniz.

5- E-SEO Desteği 2 Ne Anlama Geliyor?

E-SEO Desteği 2 , Oxit yazılım bünyesinden satın aldığınız e-ticaret web tasarım paketlerinde sizlere tamamen ücretsiz sunulan bir hizmettir.Bu hizmet ile siteniz arama motorlarına kayıt edilip google da indexlenemesi beklenmeden manuel olarak indexlenir.Anahtar kelimeler TÜM ürün sayfalarına manuel olarak eklenmetedir. Gerekli çalışmalar yapıldıktan sonra sitenizin yükselişini izleyebilirsiniz , dilerseniz sizlere aylık rapor sunup daha detaylı olarak analiz edebiliriz

Bizlere ulaşmak çok kolay : Telefon : 0312 334 69 48 - 0553 209 54 77 E-mail : info@oxityazilim.com