Ankara Mobil Uygulama Geliştiricisi Oxit Yazılım


Günümüzde ilgi gören sektörlerden birisi de mobil uygulama yazılımları. Siz de kaliteli hizmet veren bir yazılımcıya ihtiyaç duyuyorsanız Oxit Yazılım olarak hizmetinizdeyiz. Peki, ne tür hizmetlerden faydalanabilirsiniz?


Hizmetlerimiz


Ankara Web Tasarım, Web Yazılım, Seo, Adwords, ve Mobil Uygulama alanlarında hizmet vermekteyiz. 7 gün 24 saat aktif çalışan destek hattımız, ilgili çalışanlarımız ve yüksek hizmet kalitemiz ile aldığınız hizmeti beğeneceksiniz. Üst kısımda yer alan referanslarımız kısmına tıklayarak düne kadar yaptığımız başarılı işleri, verdiğimiz kaliteli hizmetleri görme fırsatı bulabilirsiniz.


İki Kulvarda da Başarılı


Mobil sektöründe ülkemizde üç lider bulunuyor. Bunlar Apple, Google Android ve Windows Phone. Her üçü içinde mobil uygulama hizmeti sunmaktayız. Iphone ve Ipad için xCode üzerinde yaptığımız uygulamalar belli bir popülariteye sahip. Aynı şekilde android tablet ve telefonlar için Android Studio ve Windows Phone için Visual Studio üzerinde yaptığımız native uygulamalar kullanıcılar tarafından severek ve beğenerek tercih ediliyor.


Neden Biz?


Oxit Yazılım’a göre her bireyin bir internet sitesi olmalı. Bu site üzerinden müşterilerine ulaşmasını, fikirlerini yaymasını, problemlere üreteceği çözümleri paylaşmasını ister. Bu olgudan yola çıkarak uygun, makul fiyatlarla kaliteli hizmet verir ki bireyler diledikleri platforma kavuşabilsinler. Uygulama alanı da bu şekilde. Hem Android hem IOS platformlarında verdiği uygulama hizmeti ile müşterilerinin faaliyet alanlarını genişletmeye çalışmaktadır.

Bizlere ulaşmak çok kolay : Telefon : 0312 334 69 48 - 0553 209 54 77 E-mail : info@oxityazilim.com